O akcji

„Stop Paradontozie”, to program profilaktyczny Kliniki Stomatologicznej Periodent z Warszawy, skierowany do osób narażonych na choroby przyzębia, w tym paradontozę. Udział w programie będzie szansą, nie tylko na zdiagnozowanie problemów w jamie ustnej, będących wynikiem m.in. palenia, czy niewłaściwej higieny, ale także stworzy możliwość poznania rozwiązań, które przywrócą uczestnikom akcji zdrowy uśmiech.

Okresowo w Klinice Periodent organizowane będą dni otwarte adresowane do osób zaniepokojonych stanem zdrowia jamy ustnej. Będą one okazją do bezpłatnej konsultacji, diagnostyki oraz porady stomatologicznej. Naszym celem jest nie tylko dbanie o uśmiech pacjentów, ale również uświadamianie zagrożeń, jakie niesie za sobą nałóg nikotynowy i nieleczone choroby przyzębia.

O nas:

Periodent to nowoczesna klinika w Warszawie składająca się z Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy, Centrum Implantologii Stomatologicznej oraz Centrum Stomatologii Estetycznej. Naszym celem jest dbanie o piękny i zdrowy uśmiech Pacjentów, którym oferujemy najwyższy poziom usług.

Największymi atutami naszej kliniki są wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów oraz stosowanie nowoczesnych technologii stomatologicznych.  

Specjalizujemy się w trudnej dziedzinie jaką są choroby przyzębia, w związku z tym mamy pełen zakres usług stomatologicznych obejmujących zaawansowaną chirurgię periodontologiczną, rekonstrukcyjną, implantologię, a także nowoczesną protetykę, ortodoncję i stomatologię estetyczną. Do leczenia przystępujemy kompleksowo, planując poszczególne etapy i proponując pacjentowi kilka możliwych rozwiązań w ich konkretnym przypadku. W czasie wizyty konsultacyjnej przeprowadzamy badanie pacjenta i omawiamy proponowane przez nas metody leczenia. Podstawowe zdjęcie diagnostyki stomatologicznej tzw. pantomogram możemy wykonać na miejscu, w przeciągu kilku minut. Klinika jest wyposażona w najnowocześniejszy, cyfrowy sprzęt radiologiczny (pantomograf, Digora). Drugą dziedziną w której się specjalizujemy jest implantologia stomatologiczna. Posiadamy pełne oprzyrządowanie do pięciu systemów implantologicznych. Planujemy leczenie implantologicze i chirurgiczne, w trudnych przypadkach korzystając z oprogramowania Nobel Guide i Facilitate. Wykonujemy protetykę także na innych systemach. Periodent, to miejsce, w którym zajmujemy się Pacjentem kompleksowo, od diagnostyki, poprzez profilaktykę i leczenie, aż do stomatologii estetycznej i ortodoncji.